Cargando...
Español English Deutsch Français Italiano Português Dansk Nederlands флаг России 中國的
Lanzarote.org
C/ Fajardo, 6.

35500 Arrecife, Lanzarote, Las Palmas

Španělsko

(+34)928.844.928
(+34)625.500.033

Na prodej/Pronájem/Převod pronájmu: v Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Byty na prodej
Byty na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
EXKLUZIVNÍ
Tisk plakátu
Avenida La Marina, 12

Odkaz:
569545
Plocha:
173m2
Ložnice:
3
Terasy:
1
Výtah:
Ano

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Byty na prodej
Byty na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
EXKLUZIVNÍ
Tisk plakátu
215.000€ (4.134,61€/m2)
Calle Otilio Diaz, 34

Odkaz:
541556
Plocha:
52m2
Ložnice:
2
Garáž:
(1 Parkovací místa)

Byty na prodej
Byty na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
VÝHODNĚ
Tisk plakátu
750.000€ (1.000€/m2)
Calle Triana

Odkaz:
540455
Plocha:
750m2
Plocha pozemku:
160m2
Ložnice:
9
Zařízená kuchyně:
Zařízeno
Terasy:
1
Balkon/y:
1
Poloha:
Exterior
Stav zachování:
Výborně

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Obchodní prostory na prodej
Obchodní prostory na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
250.000€ (1.351,35€/m2)
Avenida La Marina

Odkaz:
566497
Plocha:
185m2

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Kanceláře pro převod
Kanceláře v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
25.000€ 160.000€ (277,77€/m2)

Odkaz:
220413
Plocha:
90m2
Stav zachování:
Výborně

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Byty na prodej
Byty na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
180.000€ (3.272,72€/m2)

Odkaz:
621912
Plocha:
55m2
Ložnice:
2
Terasy:
Počet pater:
3
Měsíční komunita:
32€

Tisk plakátu
398.000€ 468.000€ (796€/m2 stavitelný)

Odkaz:
620066
Plocha:
193m2
Stavitelnost:
259,07% (500.0051m2)

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Domy na prodej
Domy na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
245.000€ (1.056,03€/m2)

Odkaz:
619923
Plocha:
232m2
Užitečný povrch:
232m2
Plocha pozemku:
271m2
Ložnice:
5

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Domy na prodej
Domy na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
170.000€ (708,33€/m2)
Calle RIO DE ORO

Odkaz:
619527
Plocha:
240m2
Užitečný povrch:
226m2
Ložnice:
5

Garsoniéry na prodej
Garsoniéry na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
110.000€ (1.571,42€/m2)

Odkaz:
613153
Plocha:
70m2

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Byty na prodej
Byty na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
700.000€ 722.000€ (15.555,55€/m2)

Odkaz:
611571
Plocha:
45m2
Ložnice:

Byty na prodej
Byty na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
295.000€ (4.682,53€/m2)

Odkaz:
610639
Cena:
295.000€
Plocha:
63m2
Užitečný povrch:
54m2
Zařízená kuchyně:
Ne
Počet ložnic:
1
Počet koupelen:
1
Terasy:
1
Poloha:
Exterior
Garáž:
(1 Parkovací místa)
Typ garáže:
Uzavřeno
Skladovací místnost:
Ano
Výtah:
Ano
Rok výstavby:
2026 (0 rok/y)
Stav zachování:
Zcela nový

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Kanceláře na prodej
Kanceláře na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
189.000€ (2.100€/m2)

Odkaz:
609052
Plocha:
90m2

Tisk plakátu
850€ (10,3€/m2)
Plaza Plaza de la Constitución, 4

Odkaz:
608997
Plocha:
82,5m2
Užitečný povrch:
75m2
Zařízený:
Částečně zařízený
Poschodí:
4
Poloha:
Exterior
Klimatizace:
Studená
Počet pater:
4
Výtah:
Ano
Styl:
Moderní
Rok výstavby:
2003 (23 rok/y)

Obchodní prostory na prodej
Obchodní prostory na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
160.000€ (1.797,75€/m2)

Odkaz:
601656
Plocha:
89m2
Užitečný povrch:
89m2
Zařízený:
Plně zařízený
Počet toalet:
1
Terasy:
1 (40.00m2)
Počet obývacích prostor:
3
Měsíční komunita:
70€
Bezpečnostní opatření:
Bezpečnostní brána, Jiné, Mříže

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Obchodní prostory k pronájmu
Obchodní prostory v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
3.000€ (14,28€/m2)

Odkaz:
562957
Plocha:
210m2

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Pozemky na prodej
Pozemky na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
260.000€ (858,08€/m2)

Odkaz:
551862
Plocha:
303m2

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Domy na prodej
Domy na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
380.000€ 411.000€ (1.871,92€/m2)

Odkaz:
531514
Plocha:
203m2
Ložnice:
6
Počet pater:
2
Výtah:
Ne

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Pozemky na prodej
Pozemky na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
270.000€ (737,7€/m2)

Odkaz:
503212
Plocha:
366m2

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Domy na prodej
Domy na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
750.000€ (1.166,4€/m2)

Odkaz:
250516
Cena:
750.000€
Plocha:
643m2
Počet ložnic:
7
Počet koupelen:
7

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote

Obchodní prostory na prodej
Obchodní prostory na prodej v Arrecife Centro, Lanzarote.
<
>
Tisk plakátu
320.000€ (2.335,76€/m2)

Odkaz:
222206
Plocha:
137m2
Užitečný povrch:
129m2
Zařízený:
Bez zařízení
Garáž:
(4 Parkovací místa)

Zobrazit podrobnosti a fotografie

Vybráno: 21 Nemovitosti

Nemůžete najít dům, který hledáte? Máme pro vás víc...Pošlete nám e-mail a sdělte nám, jaký typ nemovitosti hledáte. Můžete se také přihlásit k odběru informací o nových nemovitostech k prodeji

Vyhledávání nemovitostí

m2