image/svg+xml
(+34)928.844.928
image/svg+xml
(+34)625.500.033
Lanzarote.org
C/ Fajardo, 6.
35500 Arrecife, Lanzarote, Las Palmas
Španělsko
(+34)928.844.928
(+34)625.500.033
Nemovitosti
Kontakt
Nemovitosti
Kontakt
Byty v Arrecife Centro, Lanzarote [Odkaz 610639]
Arrecife Centro, Las Palmas, Lanzarote
Byty na prodej
<
>
Odkaz. MLS-610639
🔗
295.000€
(4.682,53€/m2)
Odkaz:
610639
Cena:
295.000€
Plocha:
63m2
Užitečný povrch:
54m2
Zařízená kuchyně:
Ne
Počet ložnic:
1
Počet koupelen:
1
Terasy:
1
Poloha:
Exterior
Garáž:
(1 Parkovací místa)
Typ garáže:
Uzavřeno
Skladovací místnost:
Ano
Výtah:
Ano
Rok výstavby:
2026 (0 rok/y)
Informace o nemovitosti
Vyplňte prosím informace ve formuláři a odešlete svůj dotaz:
Příjemce
Předmět
Zpráva
Jméno
Telefon
E-mail
Odkaz
Chci dostávat informace o nových nemovitostech
Chci dostávat novinky a zajímavé informace
Bezpečnostní kód
Souhlasím
Zásady ochrany osobních údajů
Lanzarote.org
https://lanzaroteorg.artekasa.es/
(+34)928.844.928 (+34)625.500.033